Про проект

Портал «Довідник громадського активіста» - це універсальний порадник будь якій людині, яка хоче реалізувати свою громадську ініціативу. Ми хочемо, щоб громадські активісти витрачали час і сили на добрі справи, а не пошуки потрібної інформації в світі української бюрократії.

 

Тут Ви може знайти

  • інформацію, про реєстрацію громадської чи благодійної організації, відокремленого підрозділу чи громадської спілки;
  • інформацію, як саме у вас в громаді можна провести громадські слухання, подати місцеву ініціативу або електронну петицію;
  • інформацію про конкурси проектів або оренди приміщень які проводить міська рада для громадських організацій;

 

Довідник також підкаже Вам в якому місті існують найкращі практики взаємодії з влади з громадою, найкращі умови для розвитку організацій громадянського суспільства.

 

Команда експертів Проекту USAID «Громадяни в дії» готова надати Вам консультації по реєстрації чи оподаткуванню вашої організації або запровадження практик місцевої демократії у вашому місті.

 

Довідник знаходиться на стадії розробки і наповнення. Ми будемо раді почути ваші пропозиції і розмістити нову інформацію про ваше місто. Надсилайте все на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ми віримо, що велика хвиля ваших громадських ініціатив побудує нову Україну!

 

 

Команда Довідника

 

 

Максим Лациба, автор ідеї.

Олександр Равчев, головний редактор

Юлія Литвиненко, експерт з реєстрації ГО, БО

Оля Коваленко, менеджер освітніх заходів