Львів’яни можуть побачити всю інформацію про місто на одній карті

Львів’яни можуть побачити всю інформацію про місто на одній карті

Теплова карта злочинності, містобудівний кадастр, муніципальні проекти, рейтинг шкіл за результатами ЗНО – відтепер цю та іншу інформацію можна побачити на одному сайті. Сектор геоінформаційних систем ЛКП «Міський центр ІТ» разом з компанією SoftPro розробили Геопортал м. Львова. На карті Львова відображена інформація про демографічну ситуацію, адресний реєстр та історичні мапи міста. У найближчих планах ініціаторів – карта велоінфраструктури, ремонту доріг, транспортних маршрутів, благоустрою та розклад актуальних подій міста.

У вівторок в антикафе «CoMMuna» (вул. Галицька, 1) о 12:30 год. відбудеться прес-конференція авторів проекту. За словами розробників, робота над порталом тривала близько 7 місяців. Система інтегрована з реєстром територіальної громади міста, що дозволяє отримати доступ до великого масиву даних. Карта Львова з детальною інформацією про різні сфери життя вже у вільному доступі на сайті ЛМР: https://map.city-adm.lviv.ua.

«Можемо побачити розподіл населення по вікових категоріях, густоту населення по різних районах та навіть кварталах тощо. Є зонування міста, генплан, інформація щодо забудов, шкіл. Цікаво поглянути на перерізи різних сфер – наприклад, наскільки співвідносяться густота навчальних закладів з густотою населення», - зазначив директор ЛКП «Міський центр ІТ», радник міського голови з питань впровадження інформаційних технологій Андрій Вишневський.

Ініціатори наголошують – у форматі порталу мешканцям набагато зручніше дізнаватися, що відбувається у їхньому районі чи на вулиці. Розробники геопорталу планують співпрацювати з різними структурними підрозділами Львівської міської ради, органами виконавчої влади, іншими організаціями, щоб наповнювати та регулярно оновлювати карту, чим зроблять актуальні дані зручнішими для перегляду та аналізу.

«Це продовження роботи в сфері муніципальних відкритих даних. Інформація, що була доступна для мешканців міста у вигляді таблиць, тепер буде відображена в зручному форматі карти. Також маємо історичні мапи, які можна накласти на сучасну карту міста. Львів’янам буде цікаво дізнатися, що було на місці їх помешкання, наприклад, 150 років тому», - розповідає керівник сектору геоінформаційних систем ЛКП «Міський центр ІТ» Максим Морус.

 Джерело