Школа місцевої демократії

Проект #USAID «Громадяни в дії», який реалізовується Українським незалежним центром політичних досліджень, запрошує громадських активістів, представників ОСН та ОСББ, посадових осіб та депутатів м. Кривий Ріг взяти участь у Школі місцевої демократії!

Школа місцевої демократії – це комплекс освітніх заходів, мета яких – навчити громадських діячів, посадових осіб та депутатів міських рад ефективно користуватися інструментами місцевої демократії.

Під час заходу учасники:
- ознайомляться з Індексом демократичності Кривого Рогу і як змінилася ситуація з 2016 року;
- дізнаються які етапи погодження проходять документи і як налаштована робота міської ради «за лаштунками»;
- почують як застосовувати інструменти місцевої демократії: громадські слухання, доступ до інформації, електронна петиція, загальні збори;
- довідаються про додаткові можливості участі громадян в управлінні містом.

Захід відбудеться 18.05.2018 року з 12:30 до 17.00 години (місце попередньо буде повідомлено зареєстрованим учасникам) - https://goo.gl/forms/XUu76Ughf5TDJvQy1

Участь у заході безкоштовна! Реєстрація для участі є обов’язковою і триває до 13.05.2018 включно.

Підтвердження про свою участь учасники отримають 14.05.2018 року. Контактна особа від Українського незалежного центру політичних досліджень - Ольга Коваленко, менеджер освітніх програм, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.