Школа громадської дії 2017
Місце де відбудеться захід: Київська область
Дата та час: 03-06 серпня
Лектори:
Записатися на майстер клас
Загальний опис:

Школа Громадської Дії – це освітній проект для представників ініціативних груп та громадських організацій, які нещодавно почали працювати у громадському секторі та мають бажання покращувати правове середовище громадського сектору свого міста.

Школа Громадської Дії – 2017 – це уже традиційний проект, який організовується вчетверте. Школа проходитиме 4 дні у інтенсивному інтерактивному форматі. За цей час учасники поринуть в устрій громадянського суспільства з відомими суспільно-політичними діячами, експертами, соціальними новаторами та дізнаються про:

-          Фандрайзинг:

Ви навчитесь яким чином можна залучати додаткові ресурси та як винайти фінансування громадських ініціатив.

-          Проектний менеджмент:

Ви дізнаєтесь як бути успішним громадським діячем та ефективно організувати роботу громадського об’єднання від найяскравіших представників третього сектору.

-          PR громадських ініціатив:

Ви отримаєте відповіді на питання, що робити щоб про вас писали, які існують секрети спілкування з журналістами та як ефективно використовувати smm у громадській діяльності.

-          Адвокація:

Ви довідаєтесь як заставити владу працювати на Вас та як бути почутим владою, ознайомитесь з внутрішньою «кухнею» міської влади.

 

Для участі у Школі потрібно пройти 2 етапи конкурсного відбору:

І етап. Заповнити анкету (прийом анкет триває до 21.06.2017 включно, про результати відбору буде повідомлено до 19:00 години 23.06.2017).

ІІ етап. Якщо анкета пройде перший етап відбору – виконати практичне завдання, яке буде надіслано організаторами (у кандидатів буде час для виконання завдання до 09.07.2017 включно, про результати відбору буде повідомлено не пізніше 17.07.2017).

Відбір учасників буде здійснювати відбірковий комітет. До участі в Школі на конкурсній основі буде відібрано 18 осіб, які займають активну життєву позицію, зробили перші кроки в громадській діяльності, розділяють цілі Проекту USAID «Громадяни в дії» і мають намір здійснювати свою діяльність у наступних напрямках:

-          Спрощення процедури реєстрації громадських та благодійних організацій

-          Сприяння реалізації державної політики розвитку громадянського суспільства

-          Створення сприятливого податкового середовища для громадських та благодійних організацій

-          Розвиток місцевої демократії

-          Захист свободи мирних зібрань

По завершенню Школи кожен учасник матиме свій challenge-план, який включатиме дії для:

  • Впровадження інструментів місцевої демократії.
  • Реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства.
  • Створення сприятливих умов державної реєстрації громадських та благодійних організацій, а також отримання ними ознаки неприбутковості.

Участь у заході безкоштовна.

Навчання в Школі триватиме з 03 по 06 серпня 2017 року

Місце проведення: Київська область

Організатори забезпечують проживання, харчування учасників та відшкодовують витрати на проїзд.

Контактна особа - Ольга Коваленко, менеджер освітніх програм Проекту USAID «Громадяни в дії», e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.